Szanowni Państwo, W związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL) poniżej znajdą Państwo „Klauzulę informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych” w XLIII Liceum Ogólnokształcącym im. Kazimierza Wielkiego w Warszawie. Proszę o zapoznanie się z dokumentami.

Więcej szczegółów     Rozumiem

zmień kontrast
A+  A-
Strona główna

Aktualności

Dzień Edukacji Narodowej
Dzień Edukacji Narodowej


 

13 października w naszej szkole odbyła się uroczystość, podczas której Burmistrz  Dzielnicy Mokotów pan Rafał Miastowski wręczył nagrody dla wyróżniających się nauczycielek i nauczycieli oraz dyrektorek i dyrektorów szkół i przedszkoli, a także podziękował pracownikom oświaty słowami:
„Jesteście wyjątkową grupą zawodową. Grupą, która stoi na straży przyszłych pokoleń, edukuje, inspiruje, pokazuje nieodkryty, nowy świat i możliwości dla młodych ludzi. Nie boję się powiedzieć, że jest to zawód z misją, odpowiedzialny i wymagający. Dziękuję, że jesteście. Mokotowska oświata wiele Wam zawdzięcza. Dziękuję za zaangażowanie, bez względu na role i stanowisko.”

 

 

Projekty

Nasza szkoła bierze udział w różnych projektach edukacyjnych. Więcej informacji można znaleźć na podstronie nasze projekty »

Galerie

Zapraszamy do zapoznania się z galeriami ze szkolnych wydarzeń. galerie »

Kalendarz